• BU NASIL OLABİLİR? - SEKİZ BACAKLI ÖRÜMCEKLER

BU NASIL OLABİLİR? - SEKİZ BACAKLI ÖRÜMCEKLER

  • 90,00₺

garanti

SEKİZ BACAKLI ÖRÜMCEKLER
Aramızda kim örümcekleri sever? En azından kim onlardan korkmuyor? Bu kitap, 2-6 yaş arasındaki çocukların, çevreyi gözlemlemesini hedefleyen bir kitaptır. Ve bu yaş aralığındaki çocuklar, genellikle minik olanlar da dahil olmak üzere hayvanları izlemekten zevk alır. Ancak örümcekler bazen hem çocuklarda hem de yetişkinlerde korku uyandırır.
Bu kitap, teyzesinin doğum günü sebebiyle yolculuğa çıkmak için ebeveynlerine ve kardeşlerine veda eden örümcek Gezgin’i anlatıyor. Örümceklerin hikayesi yaştan bağımsız olarak, bu hayvanlara alışmak için hepimize yardımcı olacaktır. Onların birer ismi ve sevdikleri olduğunu bilmekle onlardan korkmamız ya da hoşlanmamamız daha zor olacaktır.
Bu kitabı birlikte okuyup harika çizimlerine baktığınızda ve birlikte bulmacaları çözdüğünüzde, çocuğunuzu kendi kendine resimde ne olduğunu, hayvanların ne yaptığını ve neden yaptığını söylemeye teşvik edebilirsiniz. Böyle bir hikaye hayal gücünü harekete geçirir, problemleri 
yaratıcı bir şekilde çözme yeteneğini geliştirir ve konuşmanın gelişimini teşvik eder. Gezgin ve yolda tanıştığı arkadaşlarının hikayeleriyle çocuğunuzla çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Çocuğunuzun kaçmak ya da saldırmak yerine karşılaştığı böceğin adını ve kaç kardeşi olduğunu düşünmesini sağlayabilecek olan bu kitabı herkese tavsiye ederim.

Dr. Alicja Zagrodzka

Marii Grzegorzewskiej Özel Pedagoji Akademisi

Marka: Yağmur Çocuk

Yazar: Marcin Brykczynski

Çeviren: Hasan Akyol

Editör: Muhammet Cüneyt Özcan

Cilt Bilgisi: Sıvama

Kağıt Bilgisi: 350 Bristol

Basım Tarihi: 2021

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 28

Renk: Renkli

Kitap Boyutu: 22,5 x 31,5

Dil: Türkçe

Barkod: 9786052522486

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

BU NASIL OLABİLİR? - SEKİZ BACAKLI ÖRÜMCEKLER Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Etiketler: BU NASIL OLABİLİR? - SEKİZ BACAKLI ÖRÜMCEKLER, 9786052522486, 3 Yaş ve Üzeri